תכנית החיסכון החסכוני (TSP) היא תוכנית חיסכון והשקעה לפנסיה המופצת במס המוצעת לעובדים פדרליים – אותו סוג של חסכונות והטבות מס שחברות פרטיות רבות מציעות לעובדיהן באמצעות 401 (k) תוכניות. חוק אישור ההגנה הלאומי משנת 2001 הרחיב את ההשתתפות בתכנית לחברי השירות במדים והחל להירשם ב -9 באוקטובר 2001.

לעובדים רבים יש תוכנית 401 (k) או IRA מכיוון שיש להם שתי דרכים פטורות ממס. כדי לחסוך לפנסיה, והם יכולים להפיק את המקסימום. כמה תוכניות פנסיה מציעות הקלות במס אם הן זמינות מראש, אך החיסכון שלך אוזל כאשר אתה מבצע משיכות.

תוכנית 401 (k)

היא תוכנית מועדפת מס, המספקת דרך לחסוך לפנסיה. תוכניות רבות של DC מציעות גרסה של רוט כגון 401 (k), שבה אתה משתמש בכספים בניכוי מס כדי לקחת כסף פטור ממס בפנסיה. תוכנית 529 היא חשבון השקעה המספק הטבות מס בהן ניתן לשלם עבור עלויות הכשרה מוסמכות למוטב מסוים.

מבלי לשלם מסים או קנסות

אתה יכול למשוך כסף שאתה משקיע בתכנית חיסכון בחינוך להוצאות השכלה גבוהה (למשל, שכר לימוד בבית ספר יסודי או תיכון) עם חריגים מוגבלים. תוכניות לימוד בתשלום מראש נועדו לחסוך כסף למכללות ציבוריות למעט מכללות פרטיות; 529 תוכניות בתשלום מראש ממומנות על ידי יותר מ -250 מכללות פרטיות. תוכנית חיסכון של 529 פועלת כמו רוט 401 (k) או רוט IRA ומכניסה את ההפרשות שלך בניכוי מסים לקרנות נאמנות, תעודות סל והשקעות דומות אחרות.

תוכניות חיסכון בחינוך גובות דמי הרשמה ויישום

דמי ניהול חשבון שנתי, דמי ניהול תוכניות ודמי ניהול נכסים שוטפים. בנוסף, חלק מתוכניות החיסכון החינוכי מוותרות על דמי ניהול ותחזוקה אם יש לך יתרה גדולה, משתתפת בתוכנית תרומה אוטומטית או גרה במדינה שתממן תוכנית 529. מדינות רבות מציעות גם למכור תוכניות אלה ישירות לחוסכים שמשקיעים מבלי לשלם דמי תיווך או עמלות נוספים.

תוכניות חיסכון אוטומטיות הן סוג של תוכנית חיסכון אישית שבה תורם מפקיד סכום קבוע בחשבונו במרווחי זמן קבועים

בנוסף לחיזוק החיסכון שלך, תוכניות חיסכון אוטומטיות יכולות לעזור לך לתקצב ולנהל הרגלי הוצאה כך שלא תצטרך להוציא כסף שהועבר מחשבון נפרד. תוכניות חיסכון בחינוך מאפשרות לחוסכים לפתוח חשבונות השקעה כדי לחסוך בהוצאות מכללה מוסמכות עתידיות כגון שכר לימוד, דמי חובה, חדרים וארוחות וכו '.

מבנה אופייני לתוכנית חיסכון אוטומטית

הוא מעבר אוטומטי מחשבון בנק בודד לחשבון חיסכון או השקעה אחת לשבועיים. תוכל גם להגדיר העברות אוטומטיות ליום המשכורת, למשל כאשר סכום כסף מסוים מופקד בצ'קים או בחסכונות שלך. חפש דרכים להפקיד אוטומטית סכומים קטנים (נניח 50 $ לחודש) בחשבון החיסכון שלך.

כמו 401 (k) ותוכניות חיסכון לפנסיה אחרות

הרכיב האוטומטי של תכנית חיסכון אוטומטית הוא דרך לעודד השקעה. לדוגמה, על ידי העברת חלק מתלוש המשכורת שלך לתוכנית חיסכון לפנסיה עם יתרונות מס, העושר שלך גדל ועוזר לך למצוא שלום בשנים שנקראות הזהב. תלמיד תלוי או אחד מהוריו עשוי להיות בעל חשבון תוכנית 529 בעל השפעה מינימלית על הזכאות בהשוואה לחשבונות חיסכון אחרים כגון חשבונות UGMA או UTMA.

במדינות שבהן אתה והמוטבים שלך משלמים ומיסים

הצעת תוכנית 529 מציעה מסים והטבות אחרות כגון מענקים, כספי מלגות והגנה מפני נושים שאינם זמינים בעת השקעה באמצעות My529. תוכניות חיסכון עבור AWS מציעות חיסכון משמעותי לפי דרישה (EC2S) בתמורה לחובה להשתמש בכמות מחשוב מסוימת. תוכניות החיסכון של AWS מציעות חיסכון של עד 72% מצריכת המחשוב שלך ב- AWS, ללא קשר למשל לגודל המשפחה, סוג מערכת ההפעלה, חכירה או אזור AWS.

עם חשבון חיסכון בריבית נמוכה

תוכל להעלות את יתרתך ביותר מ -40%. חשבונות חיסכון משלמים תשואה אחוזית שנתית, על פי נתוני הביטוח הפדראלי לביטוח. אם אתה מכניס את אותם 10,000 $ לחשבון חיסכון בעל תשואה גבוהה עם מרוויח 0.40% בשנה, אתה מקבל יותר מ -40 $ בכל שנה.

תוכניות החיסכון של AWS אינן מחייבות אותך למופע או סוג מסוים של RIS

מה שאומר שאתה יכול לבצע שינויים במופע או במשפחה שהם חסכוניים יותר. ניסיון להעלים את ה- RIS ולמכור משאבים על ידי רכישת תוכנית חיסכון – למשל – אינו פתרון אידיאלי לתקציב שלך; ואם יש לך תיק עתודות במקרה אחד, ייתכן שחסרה לך גמישות לצרכי העסק שלך. מכירת תוכנית מציעה עמלות נמוכות יותר מיועץ, אך בעת מכירת תכנית, בעל החשבון אחראי על בחירת ההשקעות.

הערך של הצעה זו טמון בגמישותה לעבור מגדלים

מערכות הפעלה, חכירות וכדומה מבלי להפריע לחוזי תוכנית החיסכון של AWS ולמחירים. תוכנית חיסכון מופעים EC2 כוללת את השימוש בסוגים וגדלים של מופעים של אותה מופע ספציפי לאזור (משפחה, אזור או M5) בנ 'וירג'יניה. תוכניות השקעה של מכללות Ufunds, DE529 (תוכנית חיסכון בחינוך), AZ529 (תוכנית החיסכון בחינוך באריזונה) וקונטיקט להשכלה גבוהה (CHET) 529 (תוכנית חיסכון במכללה) מוצעות תוכניות ישירות במדינות דלאוור (MEFA), גזבר המדינה של אריזונה ו משרד מנהל התוכנית) ומנהלי נאמנות תוכנית ההשקעות של אריזונה (גזבר מדינת קונטיקט) ומנוהלים על ידי Fidelity.

הורים רבים מתמודדים עם פנים עתידיות שאינן ודאיות כשהם מפסידים להפסיד את הכסף שחסכו בתוכנית 529 אם ילדם לא ילך לקולג 'או יקבל מלגה.