הנפשת העסק שלך תוך דקות עם Adobe After Effects! תוך פחות מ-60 שניות, אתה יכול ליצור אנימציות תלת מימד מדהימות עבור האתר שלך, המדיה החברתית, ואפילו סרטונים. בנוסף, קל להתאים אישית כל אנימציה בהתאם לצרכים שלך. אז בין אם אתה יוצר לוגו פשוט של אתר אינטרנט או מבוא וידאו מורכב, After Effects יעזור לך לבצע את העבודה במהירות וביעילות.

כיצד להנפיש את העסק שלך תוך דקות עם Adobe After Effects.

1. ב-Adobe After Effects, התחל בפתיחת תפריט הקובץ ובחירה בהנפשה.

2. לאחר מכן, בחר באחת מהאפשרויות הבאות להנפשת העסק שלך: סרטון: הזן את כותרת הסרטון בשדה הטקסט ולחץ על כפתור ההפעלה (או לחץ על מקש הרווח כדי להפעיל).

תמונה: לחץ על התמונה הממוזערת כדי לפתוח אותה בחלון או בלשונית חדשה ובחר אפשרות מהרשימה הנפתחת להנפשה (לדוגמה, אתה יכול לגרום לה לסובב).

3. לחץ על אישור כדי לסיים את הנפשת העסק שלך.
אם אתה לא מתמצא כל כך במחשב ומעדיף לפנות לחברה מקצועית שתכין לך
סרטון אנימציה לעסק בחר בחברה מומלצת.

כיצד להשתמש ב-Adobe After Effects להנפשת העסק שלך.

אנשי מקצוע יצירתיים משתמשים ב-Adobe After Effects כדי להנפיש את העסקים שלהם. סעיף זה מכסה את היסודות של אופן השימוש ב-After Effects להנפשת עסק.

כדי להתחיל להנפיש את העסק שלך, תחילה עליך ליצור פרויקט אפטר אפקטים. כדי ליצור פרויקט חדש, בצע את השלבים הבאים:

1. בחר קובץ ← פרויקט חדש.

2. בתיבת הדו-שיח 'פרויקט חדש', הזן שם עבור הפרויקט החדש שלך ולחץ על אישור.

3. בחלונית הימנית, בחר גרפיקה סטנדרטית מהרשימה הנפתחת ולחץ על הבא.

4. בכרטיסייה כללי, בחר אם ברצונך להשתמש בוקטורים או תמונות רסטר בעת יצירת האיורים והגרפיקה שלך. אם אתה משתמש בוקטורים, ודא שהם נוצרים במצב וקטור (ברירת המחדל). אתה יכול גם לבחור קבצי PNG או JPEG אם ברצונך לשמור את האיורים שלך כקובצי תמונה דחוסים ולא כקובצי PDF או GIF וקטוריים.

5. לחץ על כפתור אישור וחזור לחלון האפטר אפקטס הראשי

6. בכרטיסייה נתונים, בחר אם תהיה הנפשת לוגו של חברה, מידע ליצירת קשר או מרכיבים חשובים אחרים של העסק שלך כגון כותרות ותיאורים בסרטונים או בתמונות שלך. אם אתה מתכוון להנפיש לוגו של חברה, ודא שהם נוצרים במצב לוגו (ברירת המחדל). אתה יכול גם לבחור קבצי PNG או JPEG אם ברצונך לשמור את הלוגו שלך כקובצי תמונה דחוסים ולא כקובצי PDF או GIF וקטוריים.

7. לחץ על כפתור אישור וחזור לחלון האפטר אפקטס הראשי; עכשיו הגיע הזמן להתחיל להנפש את העסק שלך!

טיפים להנפשה מוצלחת של העסק שלך תוך דקות עם Adobe After Effects.

סיכום

הנפשת העסק שלך עם Adobe After Effects היא דרך מהירה וקלה ליצור סרטונים, תמונות ועסקים בעלי מראה מקצועי. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול לוודא שהעסק שלך מצליח ליצור הנפשה תוך דקות.